O nás

 

My Rallygion - tahle slovní hříčka vznikla někdy v roce 2012, když jsem před začátkem sezony přemýšlel nad nějakým vtipným, jednoslovným výrazem, který bych nalepil na závodní káru a zdůraznil bych tak svou vášeň pro rally, nebo vlastně motorsport všeobecně. Prostě něco jako že "mám rád rychlý auta a nemám rád pomalý defekty". Pár dnů se mi z hlavy beznadějně kouřilo, až najednou z ničeho nic bliklo "MY RALLYGION" (pro ty co neovládají angličtinu - slovo "religion" znamená v překladu "náboženství").

Jasně, není to vtipný ani jednoslovný, ale tu podstatu tam vidím. Celej ten soutěžáckej kolotoč je totiž takový malý, soukromý náboženství - jezdíš se dívat po závodech a modlíš se abys někdy sehnal prachy a mohl odjet aspoň pár soutěží. Když už ty prachy máš, je potřeba se modlit abys auto nezahodil někam do lesa. Pokud jsi ho nezahodil a dokázal projet cílem poslední rychlostky, je potřeba zase rychle srazit dlaně a modlit se za ten poslední zbytek šťávy v baterce, protože na cílovou rampu je to ještě daleko a protože alternátor si o tom všem myslí úplně něco jinýho. No a když to všechno klapne, tak za 14 dní jsou další závody...

Sortiment zboží My Rallygion® postupně rozšiřujeme o další položky. Nechceme jít cestou kvantity, ale kvality. Držme si palce.

Motorsportu zdar!

38